WSTECZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Dlaczego  powinieneś wybrać nas ?

 

   nowoczesne technologie

komfort i bezpieczeństwo

sport i rozrywka

 

To oferuje nasza hala piłkarska

Tyko ty decydyjesz jak i gdzie chcesz grać

         Tylko ty 

        decydujesz

            jak i gdzie chcesz grać  

Zadwoń lub napisz już teraz.

792 222 676

502 810 451

 

arenarumia@ arenarumia.pl

 

NAPISALI O NAS

  Zapraszamy do naszej hali wszystkich miłośników piłki nożnej. Dorosłych i dzieci. Uprawiających sport i lubiących zabawę w komfortowych warunkach.

  Mieszkańców Trójmiasta i okolic a także tych, którzy po prostu maja możliwość dojazdu do Rumi. Nieważne gdzie mieszkasz - w Gdańsku, Gdyni,Sopocie w Redzie a może w Wejherowie - każdy znajdzie u nas nowoczesne miejsce do gry w piłkę nożną. Do Waszej dyspozycji obszerny parking.

  Nasza specjalizacja to piłka nożna.

 

     

Zapraszamy do gry

  Obiekt znajduje się w Rumi przy ulicy Batorego 29 na terenie Szkoły Podstawowej

nr 7.

  Można tu grać cały rok w każdych warunkach pogodowych. Przy niskich temperaturach wnętrze jest dogrzewane, a latem dzięki temu że ściany boczne posiadają odsuwane kurtyny jest dostęp świeżego powietrza z zewnątrz.

  W poszyciu hali znajdują się świetliki dające naturalne światło a oprócz tego na wyposażeniu jest oświetlenie LED - wszystko to daje komfortowe warunki gry i zabawy na boisku piłkarskim o wymiarach 20m x 40m.

Hala sportowa

                                                               

              

 Specjalnie przygotowana murawa z fibrowaną trawą , specjalnym podkładem pochłaniającym wstrząsy -shock pad oraz naturalnym zasypem korkowym - to nas wyróżnia . Wszystkie te elementy stanowią najnowocześniejsze pro ekologiczne rozwiązania które sprzyjają uprawianiu sportu i zabawy na najwyższym poziomie.

  Firmy takie jak Schmitz Foam Products oraz Domo Sports Grass są gwarancją najwyższej jakości.  Nasza nawierzchnia w połączeniu z odpowiednim obuwiem sportowym typu turfy, jest przyjazna dla Waszych stawów i kolan co  sprzyja Waszemu zdrowiu.

 

Szczegóły - kliknij w logo.

 

 

 

 

Nawierzchnia

 Arena Rumia-Wynajem hala do piłki nożnej. Tel.792 222 676, 502 810 451. Rumia,Reda,Gdańsk,Gdynia,Sopot,Wejherowo,Trójmiasto.  Całoroczna Hala Piłkarska kryte boisko do piłki nożnej sztuczna murawa turfy hala sportowa piłka nożna .boisko piłkarskie Kartuzy, Żukowo , tag, balon, balon do piłki nożnej, Szemud,buty do piłki nożnej, korki, pomorskie, mosir, badminton, nasze miasto